Vyřízení hypotéky na míru – 6 tipů, jak na to
5 (100%) 5 hlas[ů]

Podívejme se na 6 možností vyřízení hypotéky. Těchto 6 tipů Vám ukáže různé výhody jednotlivých řešení. Zamyslete se sami, co je pro Vás nejlepší.

Vyřízení hypotéky - 6 tipů, jak na to

Vyřízení hypotéky – 6 tipů, jak na to


1.            Máte nyní volné peníze v rezervách, které nechcete použít na koupi nemovitosti? Existuje úvěr, který počítá úrok pouze z rozdílu mezi dluhem a sumou peněz na běžném účtu. Pokud byste nyní měli na běžném účtu stejnou sumu, jako jste si půjčili, tak platíte pouze splátku dluhu a úrok je NULA. Sami tak můžete ovlivnit, kolik zaplatíte na úrocích. Nebo si můžete každý měsíc na tento účet pravidelně odkládat a zjistíte, že úrok místo 30 let budete platit třeba jen 15 let. Navíc peníze na účtu jsou volné a můžete si část nebo všechno kdykoliv vzít.

real estate 22.            Bezpečná hypotéka je mé označení pro úvěr, který Vám dá pocit bezpečí v době, kdy vlivem ztráty zaměstnání či nemoci můžete rychle spadnout do dluhové pasti. Řešením je právě bezpečná hypotéka, která Vám dává každých 12 měsíců možnost přestat splácet (úrok i dluh) až na 6 měsíců a to bez záznamu v registru bankovních informací. Tento úvěr rád doporučím lidem, jejichž manželka se chystá brzy na mateřskou nebo je v jejich zaměstnání předpoklad propouštění. Úvěr je také oblíbený u podnikatelů, kteří mají větší výkyvy v příjmech během roku.

3.            Chcete koupit či postavit nemovitost a teprve až se nastěhujete, tak začnete prodávat staré bydlení, kde je také hypotéka? Běžně byste však zaplatili až 25% sankci za předčasné ukončení své původní hypotéky. Já svým klientům doporučuji hypotéku, kterou lze splatit kdykoliv ZDARMA a navíc během splácení máte nízké splátky, protože platíte pouze úrok. Takže na 1 mil Kč nyní platí klienti 2.750 Kč a to jim uleví při splácení větší hypotéky na nové bydlení po dobu, než starou nemovitost prodají.

 

Jak vyřešit příjmy pro hypotéku? Zdroj: www.hypoindex.cz

Jak vyřešit příjmy pro hypotéku?
Zdroj: www.hypoindex.cz

4.            Jste OSVČ podnikatel? Máte optimalizované daňové přiznání vlivem paušálů a pro hypotéku tedy máte nízkou bonitu? 70% těchto klientů se mi daří vyřešit výběrem správné banky, která počítá příjem z daňového přiznání jiným způsobem. Takový klient by normálně získal pouze 700.000 Kč a při naší hypotéce na míru pak dosáhne na 2.500.000 Kč. A to je již velký rozdíl. Navíc, pokud vlastníte s.r.o., ale oficiálně si vyplácíte nízkou mzdu, tak je možné pro Vaší bonitu použít i obrat vašeho s.r.o., pokud ho plně vlastníte.

 

5.            Chcete jistotu dobrého úroku na dlouhou dobu? Pokud ano, tak můžete mít stejný úrok třeba 10 let a přitom každý rok máte možnost bez sankce splatit až 20% dluhu.

pán s kalkulačkou6.            Uvažujete o koupi jedné či více nemovitostí na investici, která Vám ponese pravidelně třeba 7% zisku? Dokážeme Vám již nyní započítat budoucí příjem z nájmu a zvýšit tím Vaší bonitu u banky. Takže si můžete půjčit více a na koupi Vám bude stačit pouze 15% vlastních prostředků. To znamená, že si místo jedné nemovitosti za hotové můžete koupit třeba 6 bytů najednou. Nájem Vám postupně zaplatí kupní cenu a za 20 let získáte třeba 6 bytů po 2mil. Kč. Takže místo státních důchodů budete mít 6 x 10.000 Kč, tedy 60.000 Kč. To Vám asi stát nedá. A jde to tak jednoduše. My Vám dokážeme poskytnout kompletní rady a servis, jak na to. Stačí zavolat nebo napsat.

 

Komentáře