Reference
2.82 (56.36%) 11 hlas[ů]

Reference

co o nás říkají naši klienti

p.Turek, Praha 24.11.2015

- p. Janoszek, Praha, 14.10.2015

Během léta jsem začal hledat dům ke koupi na Praze 8. Hledal jsem nemovitost před rekonstrukcí, takže jsem neřešit tolik aktuální technický stav. V září se mě dostala do ruky velmi zajímavá nabídky v Troji a přesně to odpovídalo mým požadavkům. Kolega mě doporučil si nechat zkontrolovat technický stav, abych nekoupil zajíce v pytli. Přišlo mě to zbytečné, ale udělal jsem to a dnes jsem rád. Pravá strana pozemku má špatně umístěný plot o více jak 2 metry, což vede k tomu, že se bude vše předělávat, zmenší se pozemek a zbourá se jednu část zahradního domku. Takže to vedlo k tomu, že mě vyjednavač na tomto základě dokázal snížit cenu téměř o milion korun. Tím se mě zaplatí i část rekonstrukce na domě.

- František Zeman, Praha 8, 15.10.2014

Kupuji krásný byt na Vinohradech po rekonstrukci. Vše vypadlo krásně. Technickou kontrolou jsem však zjisti pravý opak. Pod krásným pozlátkem se objevila rekonstrukce šitá horkou jehlou. Takže jsem dostal studenou sprchu a nevěděl jsem, co mám dělat a jak je to závažné. Šikovný vyjednávač mě zajistit takové cenové podmínky, že si to budu moci nechat vše předělat a budu mít část bytu úplně novou. Děkuji za pomoc.

- Petr Jirásek, Praha 2, 22.9.2014

Kupoval jsem svůj první byt a vůbec jsem netušil, co mám a nemám dělat. Až Realitní vyjednavač se mnou celý proces prošel a pomáhal mně v každém kroku. Měl jsem pocit jako VIP hvězda. Vybíral jsem do té doby pouze podle místa a m2. Ostatnímu jsem nerozuměl. Jsem rád, že to za mě udělali odborníci. Úspora je větší, než vydělám za celý rok v práci.

- Martin Růžička , Praha 4, 19.8.2014

Kupoval jsem dům na investici a stále jsem řešil pouze cenu, ale až při spolupráci s vyjednavačem p. Kuglerem jsem přišel na to, že je tu mnoho dalších a důležitějších věcí. Kontrolou technického stavu se nám podařilo následně snížit cenu o 270.000 Kč a přípravou hypotéky ještě více. Platím nyní pouze úrok z rozdílu mezi dluhem a sumou mých úspor na účtu. Takže neplatím téměř nic a splácím pouze dluh. Děkuji za pomoc.

- Alan Smith, Praha 6, 8.8.2014

Pokud bych měl zhodnotit službu vyjednavače, tak bych řekl 3 věci:

1) Skutečně férová cena (úspora 435.000,-Kč)
2) Perfektní právní služby
3) Nejlepší hypotéka – 2,19% na 5 let fixu bez poplatků

Já jsem spokojen.

- Jan Kučera, Praha 2, 30.7. 2014

Na počátku jsem měl pocit, že si vše dokážu vyřídit sám. Manželka mě nakonec přesvědčila a já jsem byl naprosto ohromen. A prodávající také! Prodávající měl pocit, že prodává něco naprosto dokonalého, něco, co nikdo nemá. Při vyjednávání však přišel o své iluze. Vyjednavač ho nešetřil a hlavně postupoval naprosto profesionálně. Kupní cena se snížila o 900.000 Kč. Děkuji manželce a hlavně celému týmu lidí z Realitního vyjednavače.

- Kamil Březina, Praha 1, 18.7.2014

Realitního vyjednavače jsem využil na poslední chvíli. Kontakt jsem dostal den před podpisem kupní smlouvy. Chystal jsem se koupit vilu na Hanspaulce. Já jsem vilu chtěl a cena mně přišla dobrá. Ale vyjednavač mne přesvědčil, že to stojí za to znovu otevřít. Během 10 dnů jsem měl na stole novou cenu, která byla o 3.500.000 Kč nižší. Toto mě firma nevydělá v čistém ani během sezony. Lidé z této firmy mají můj obdiv. Děkuji.

- Adam Jelínek, Praha 6, 17.7.2014

Přes 2 měsíce jsem osobně jednal o koupi velkého rodinného domu na Praze 5. Byl to 3 roky starý dům, takže jsem to bral jako novostavbu. Stále jsme se však nemohli dohodnout na ceně. Naše jednání jsme začínali na ceně 23,5 mil. Kč. Po dvou měsících soustředěného vyjednávání o ceně jsem se dostal na 22,7mil. Kč. Nemovitost jsem prošel se svým kamarádem z velké stavební firmy a nic podstatného neshledal, takže jsem technický stav dál neřešil. Pak jsem dostal doporučení od mého kamaráda na Realitního vyjednavače. Viděl jsem v tom pouze výhody, takže jsem to rád vyzkoušel. Majitel byl překvapen, když jsem si nechal dům znovu zkontrolovat technikem. Technik byl v domě přes 3 hodiny a zkoumal všechno velmi podrobně. To se nedalo srovnat s mým kamarádem, kterého jsem tam měl před tím. Výsledná zpráva mě ohromila. Chyba v konstrukci střechy a na dvou místech skryté zatékání. To byl pro mě šok, protože u ploché střechy jsem se toho skutečně obával. Realitní vyjednavač navíc zjistil, že za poslední rok se podobně velké nemovitosti v oblasti prodali za průměrnou cenu 18,3 mil. Kč. Moje počáteční nadšení okamžitě opadlo. Vyjednavač se následně potkal s majitelem 3x a postupně dokázal během 20 dnů pohnout s cenou na 19mil. Kč. To bylo skutečné vítězství. Děkuji za pomoc!

- Pavel Stupka, Praha 5, 1.7.2014

↓