DIAMOND
4.5 (90%) 2 hlas[ů]

DIAMOND

Určeno pro:

Nemovitosti s kupní cenou nad 3,5 mil. Kč v Praze a nejbližším okolí.

Požádejte o nezávaznou schůzku a získáte toto:

 1. Osobní schůzka - projdu s Vámi celý Váš proces koupě nemovitosti a ukáži Vám, jak bych Vám mohl pomoci a kolik byste mohli celkově ušetřit. Ihned tedy zjistíte, že místo kupní ceny 6.000.000 Kč můžete získat zdarma a bez rizika všechny naše služby a ještě za danou nemovitost zaplatíte třeba pouze 5.700.000 Kč.
 2. Pokud se Vám řešení bude líbit, tak se dohodneme na spolupráci.
 3. Okamžitě domluvím s technikem a realitní kanceláří nebo prodávajícím termín návštěvy. Během 2 - 3h prohlídky bedlivě prověří technický stav. Na místě je technik v průměru do 2 dnů.
 4. Pokud se jedná o dům, tak specializovaný geodet prověří správné zaměření hranic pozemků (cca 50% hranic pozemků je v Praze nepřesně zaměřených - běžná odchylka je až 3 metry).
 5. Dále prověřím na katastru, za kolik se prodaly v posledních 12 měsících podobné nemovitosti v dané lokalitě a tím zjistím průměr skutečných realizovaných cen.
 6. Následně technik připraví komplexní zprávu a tu do dvou dnů dostanete osobně v naší kanceláři či emailem.
 7. Vy se rozhodnete, zda nemovitost chcete koupit.
 8. Pokud chcete pokračovat v koupi, tak se všemi argumenty v rukávu se setká Realitní vyjednavač přímo s majitelem nemovitosti a vyjedná pro Vás férovou kupní cenu. Průměrně se jedná o 10% slevu z původní kupní ceny.
 9. Konečnou dojednanou cenu si odsouhlasíme emailem.
 10. Vy podepíšete rezervační smlouvu.
 11. Právník pak začne připravovat kupní smlouvu pro Vás nebo bude připomínkovat již navrženou od realitní kanceláře.
 12. Současně Vám začnu připravovat podklady pro Vámi vybranou banku (spolupracujeme se všemi na trhu, takže už nemusíte nikam chodit).
 13. Vyřídím kompletně Vaší hypotéku. Celou dobu Vám radím, jak v daném momentě správně postupovat při koupi a na co si dát pozor. Proces koupě nemovitosti řeším již 15 let, takže Vám rád poradím a podělím se o své zkušenosti.
 14. Po podpisu hypotečního úvěru podepíšete kupní smlouvu a pak Vám pomohu i s čerpáním hypotéky.

DŮLEŽITÉ:

Pokud je kupní cena nad 3,5 mil. Kč, tak dostanete vše zdarma a ještě zaplatíte v průměru o 6,5% méně, ale maximálně kupní cenu, za kterou jste to chtěli koupit původně. To znamená, že i když nevyjednáme žádnou slevu, tak všechny posudky a kontroly smluv máte ZDARMA.

GARANCE:

Pokud po naší dohodě zjistíte, že nejste spokojení s naší službou či řešením, dostanete od nás 5000 Kč. Tuto garanci dáme každému našemu klientovi, protože naší práci děláme skutečně nejlépe na trhu (Pozn: Za posledních 8 let jsme získali 6 titul NEJLEPŠÍHO hypotečního specialisty ve Fincentru, kde je konkurence 4000 poradců.)


Příklad

Chcete koupit byt za 7.000.000 Kč

 • Provedeme ZDARMA VŠECHNY ÚKONY
 • Zaplatíte celkem v průměru 6.545.000 Kč
 • Takže Vaše čistá úspora je 455.000 Kč a to bez rizika.

Pokud byste nakonec nemovitost nekoupili, nebo si hypotéku vzali někde jinde, tak by technický posudek vyšel pouze na 5000 Kč dle dohody předem. NIC VÍC.

ZAUJALA VÁS TATO SLUŽBA, NEZÁVAZNĚ JI POPTEJTE

Tlačítko na nezávaznou poptávku


MÁTE DOZATY, POTŘEBUJETE PORADIT? OZVU SE VÁM↓