David Bureš
4.75 (95%) 4 hlas[ů]

David Bureš

David BurešJmenuji se David Bureš a jsem autorem projektu Realitní vyjednavač.

Projektu, který má za cíl pomáhat a ušetřit peníze při nákupu nemovitosti a zbavit lidi zbytečného stresu.

Kdo však jsem? Jsem vášnivý cyklista a letos jsem v prvním českém týmu zdolal nejtěžší vytrvalostní nonstop závod světa - americký RAAM, (článek ve FORBESU zde), dále jsem táta dvou malých dětí a především dlouhodobě nejúspěšnější hypoteční specialista ve společnosti Fincentrum. Je to již 15 let, co jsem začal podnikat v oboru hypoték. Během své praxe jsem však viděl, že lidé, kteří chtějí hypoteční úvěr, většinou také potřebují prodat stávající nemovitost. Proto jsem založil svou vlastní realitní kancelář, určenou pouze pro své klienty, kterým pomáhám s financováním. Vždy nabízím svým klientům řešení na míru a k tomu ještě něco navíc, než jen základní hypoteční úvěr. Spokojení klienti, kteří se často stávají mými kamarády a známými, jsou pro mě tím nejlepším oceněním. Dalším důkazem, že svou práci dělám poctivě a dobře, je také řada ocenění – nejlepší hypoteční specialista, člen Top klubu Fincentra, nebo akciový podíl v mateřské firmě Fincentrum, jako poděkování za dlouhodobou kvalitní práci.

David Bureš - ocenění MiliardaDavid Bureš - ocenění

   

 David Bureš ocenění                                                                                         David Bureš ocenění

Posledních 14 let se již stabilně držím u bank a následně Fincentra na absolutní špičce a za celou dobu jsem již pomohl více jak 2000 klientům a vyřídil hypotéky za více jak 2,4 miliardy Kč. Společně se mnou pracuje i bratr Michal, který před 13 lety nastoupil také na cestu hypotečního specialisty a již dlouhou dobu patří taktéž do absolutní špičky a o každoroční prvenství se často přetahujeme my dva :-). Naší rodinnou firmu dále ještě doplňuje otec na pozici odborného asistenta a moje manželka Dáša, která se specializuje na moderní technologie ( Facebook, Blog, Youtube atd.). V týmu nám pomáhá ještě velmi šikovná kolegyně Veronika.

↓