Dárek
3.4 (68%) 5 hlas[ů]

Stáhněte si 15 let praxe na 20 stranách

Velice si vážíme opětovné návštěvy našich webových stránek. Těší nás, že máte o naše služby zájem, a proto jsme pro Vás připravili možnost stažení velice cenných informací získaných dlouholetou praxí a to ZDARMA!

Tato nabídka stažení e-booku je časově omezena a stránka pro stažení neveřejná.

K čemu Vám může být e-book nápomocný?

Nedávno jsme řešili pana Petra S. na Praze 8, který měl vybranou krásnou nemovitost a těsně před podpisem rezervace si nechal zkontrolovat dům. Technik našel 23 různých problémů a vyčíslil to na 745.000 Kč v následných opravách. Sice ty nejhorší závady byly pouze 3, ale i tak to stačilo na to, aby se povedlo vyjednat cenu o téměř 2 mil. Kč nižší. Nebýt technika na místě, tak vše klient podepsal s cenou o 2 mil. vyšší a následně by při opravách vydal další velké náklady. Tento případ beru jako odstrašující. Stačilo tak málo a neznalý člověk uvěřil zlehčujícím slovům makléře a prodávajícího.  Prověřte si každou nemovitost odborníkem a získejte jistotu dobré koupě.
       

STAŽENÍ E-BOOKU

Hardcover Book MockUp copy copy  

Stáhněte si 32 stran pdf manuálu JAK SPRÁVNĚ KOUPIT NEMOVITOST a já Vám řeknu 4 triky, jak NEkoupit zajíce v pytli, jak získat 10% slevu, proč kontrolovat smlouvy a jak na hypotéku.

Do manuálu jsem zabalil 15 let mých zkušeností s více jak 2000 klienty. Poučte se z chyb jiných a kupte nemovitost BEZ závad a za nejlepší cenu.  

Upozornění: Přečtením mého návodu můžete ušetřit statisíce!

         

David Bureš

Ředitel Realitního vyjednavače

chci-e-book

↓